Posted on Залишити коментар

Подарунковий набір гострих соусів Хрін та Чилі

Подарувати гострий соус Хрін та Чилі

Ми виробляємо гострі соуси, пакуємо у такі маленькі та компактні баночки, наліплюємо яскраві етикетки, та відправляємо по усій Україні. Як оте звірятко, що загортає шоколад у фольгу. Але ми ж не в Альпах, вірно. Тому ні звірятка, ні шоколаду не виробляємо. Проте виробляємо дуже гострі соуси. А коли соуси смачні, гострі, компактні та цікаві, чом би їх і не подарувати?

Саме тому ми зробили такі симпатичні пакунки: з шкалою Сковіла та головними героями Хрін та Чилі. Ви можете наповнювати ці пакунки будь-яким набором соусів у кількості 4 штуки, та дарувати своїм рідним, друзям та товаришам.

Пакунок з 4 соусів Хрін та Чилі на вибір
Набір соусів Хрін та Чилі

Наш подарунковий набір це дуже стильно, незвично, смачно та пекуче. Якщо ваш друг дуже любить гостру їжу – подаруйте йому такий набір, а краще цілих 2! Йому сподобається!

Які соуси входять до набору?

Наразі маємо 4 соуси, які пропонуємо у наборі: Хмільний Аміго, Солодкий Чилі, Кавовий BBQ та Хрін з’їв Чилі.

Який об’єм соусів в упаковці?

Об’єм усіх соусів, які представлені на сайті – 40 мл. У подарунковому пакунку баночки теж по 40 мл. За вашим бажанням ми приготуємо 200 мл. Ціни на об’єм 200 мл для усіх соусів, крім соусу Африканські Пристрасті коштують 350 грн. Африканські Пристрасті коштують 495 грн за 200 мл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *